دستگاه لیزر درمانی چه چیزی است

دستگاه لیزر درمانی یک کدام از شیوه های اثر بخش در معالجه و بوجود آوردن تعادل در حالات روحی و روانی فرد می باشد که این رویکرد را می اقتدار از اعضای خانواده طب کلی نگر دانست که متاسفانه دستگاه لیزر درمانی در کشور‌ایران فراوان شناخته شده نمی‌باشد , در‌پی مقاله میخواهیم با دستگاه لیزر درمانی آشنا شویم . با گیاه یاب ملازم باشید .
دستگاه لیزر درمانی

در زمینه‌ی دستگاه لیزر درمانی عمده بدانید
« دستگاه لیزر درمانی » یک کدام از اعضای خانواده طب کل‌نگر است . گرچه این راه معالجه در کشور ایران چندان شناخته شده نیست , ولی مزایای بسیاری برای کسانی که از آن منفعت می کنند , دارااست . این دستگاه لیزر ‌ها بوسیله یک پزشک ان دستگاه لیزر یسی به اسم «باک» ( Back ) در سال ۱۹۳۰ کشف شدند . او ۳۸ دستگاه لیزر را که دارای خواص حاذق درمانی بودند , کشف کرد .

این فرآورده‌ها به شکل مایع درآمده و به طور زیرزبانی استفاده می شوند . با دستگاه لیزر درمانی می‌توان مجددا سلامت عاطفی فرد را به او بازگرداند و به این ترتیب از روش معالجه عاطفی , معالجه جسمانی هم شکل می‌پذیرد . این‌راه درمانی غالبا همراه با طب سوزنی فوق‌العاده عالی پاسخ می‌دهد . دستگاه لیزر درمانی قادر است فرد را از استرس , اندوه , نا امیدی , حس گناه و سرزنش , شک و تردید , عدم اعتماد به نفس , بی‌حوصلگی , حسادت و بدبینی نجات دهد .
این دستگاه لیزر ‌ها به طور کامل تندرست و فارغ از عارضه ها بوده و در واقع یک معجزه الهی می باشند که با خویش ادراک الهی به همراه دارند . آن ها می توانند اشخاص سختگیر و منتقد را به انسان‌هایی انعطاف‌پذیر و کریم و مهربان , انسان‌های خسته را به انسان‌های پرانرژی و اشخاص ناراحت و مضطرب را به انسان‌هایی بشاش و شجاع تبدیل نمایند .
در پایین به معرفی یک‌سری نمونه از دستگاه لیزر ‌ها میپردازیم :
دستگاه لیزر mimulus
دستگاه لیزر ی است به زرد رنگ با دستگاه لیزر برگ‌های کوچک که در موارد پایین به کار می رود :
افراد خجالتی و کمرو
افرادی که خوف مشخصی دارند ( مانند ترس از تنهایی , خوف از هواپیما , بالا بر , سخنرانی و… )
افراد کلیدی به صدا و سوزوسرما
افراد محتاط و وسواسی
این افراد بیش تر در گیر کیست‌های تخمدانی یا این که سردرد می گردند &# ۲۱۸ جور نظیر ” دستگاه لیزر چای برای افرادی که در خواب می‌ترسند و یک دفعه از خواب می پرند , بسیار مفید است .
دستگاه لیزر Cerato

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *