دستگاه لیزر شاهی

شاهی با نام علمى Lepidium sativum گیاهی است یکساله با ارتفاع حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتي متر .

برگ و ساقه آن سبز رنگ و دستگاه لیزر هايش صورتي روشن يا سفيد و داراي برگهاي بیضی صورت بوده و مزه آن تند و تیز و سرشار از املاح معدنی K و Ca , P , I , Fe و ویتامین های C و A است . برگ های شاهی به مصرف بشر می رسد .

2
گونه خاک

مناسبترین خاک جهت کشت شاهی , خاک مرطوب , غنی , دارای زهکشی عالی هست .

شیوه کاشت

بذر‌ها به طور دستپاش یا این که خطی در فصل بهار در عمق ۶ سانتی متری خاک کشت می شود . به تر است خاک مرطوب باشد زیرا شاهی در خاک مرطوب بهتر رویش می نماید .


Unicode
برداشت

معمولا 10 روز بعداز کشت یعنی هنگامی جوان‌ترین برگ‌ها سبز رنگ شدند و گذشته از این که گیاه دستگاه لیزر دهد , شایسته ترین فرصت برداشت گیاه است . در چهره دستگاه لیزر دادن گیاه , برگ‌های آن محکم و گس میگردد و از کیفیت آن کاسته می شود .
ورقه دستگاه لیزر پیاز لاله بنفش رقم Negrita دستگاه لیزر پیاز لاله قرمز‌رنگ رقم Sevilla
پیاز لاله قرمز رنگ رقم Sevilla
حالت کالا : جان دار نمی باشد
1 , 500 تومان
- امتیاز محصول
- جور : پیاز دستگاه لیزر

توضیحات
نظرها
پیاز لاله قرمز‌رنگ رقم Sevilla
ارسال به سراسر سرزمین . قطرپیازها مثبت 12 و ایجاد میهن هلند است .
چنانچه قصد دارید هر پیاز را در یک دستگاه لیزر دان بکارید باید دستگاه لیزر دانی تعیین نمائید که متناسب با قطر پیاز باشد معمولا برای کاشت پیاز دستگاه لیزر لاله معمولا از دستگاه لیزر دان شماره 12 منفعت میشود درصورتی که قصد کاشت در دستگاه لیزر دان های بزرگتر ویا فلاور باکس را دارید به مسافت دست‌کم 7 سانتیمتری تا 15 سانتیمتری می بضاعت یک پیاز دستگاه لیزر کاشت .
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان

برای تهیه و تنظیم خاک مناسب می توان از مخلوطی از کود , خاک برگ و یا مخلوطی مساوی از خاک برگ و ماسه و کود کاشت . باید در حیث داشت تا در ته دستگاه لیزر دان یه خرده سفال شکسته و یا این که سنگریزه درشت ریخته شود تا زهکشی به خیر و خوبی رخ گیرد سپس خاک را به میزان لازم بر روی سفال های شکسته ریخته و سپس پیاز را بصورت سر به بالا کاشته و آن‌گاه مبادرت به ریختن سایر خاک بر روی پیاز نمود توجه شود که خاک را مضاعف فشرده نکنید تا منفافذ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *